KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14623421
nr 1462 3421
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Tusch, Skator. Signerad. Bildmått: _11x13, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:05:10
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz